Stängt påskhelgen »
Professionell kundservice:
12.695 kr
( 10.156 kr exkl. moms)
Bromsad släpvagn, se priset!
Trailercenter presenterar en liten och smidig släpvagn med ändå plats för en byggskiva på bredden. Finns också i obromsat utförande, till obromsad modell »
Professionell kundservice:
Släpvagn Tece F202BR – En smidig liten släpvagn som rymmer byggskivor på bredden. Endast kvalitetsprodukter med tyska komponenter.
Länkar
Släpvagnskalkylator »
Se alla släpvagnar »
Släpvagnen på bilden kan vara extrautrustad.
| Inv flakmått | 202 × 122 cm |
|---|---|
| Totalvikt | 750 kg |
| Maxlast | 590 kg |
| Lämhöjd | 30 cm |
| Inv bindöglor | Standard |
| Stödhjul | Standard |
| Tippbart flak | Tipp Nej |
| Elkontakt | 7-polig |
| Typ av axel | Med broms 80km/h |
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
