Outlet – Fyndhörna – Deals
Trailercenter Quality Outlet, 10 – 25% lägre än redan låga ordinarie priser.
På Trailercenter Outlet säljer vi till rabatterat pris. Produkterna kan antingen vara demo, av äldre årsmodell, visningsexemplar, mindre fraktskada eller ha något skönhetsfel. Samtliga Outlet-produkter är nya, alltså ej varit i trafik och har samma villkor som vårt ordinarie sortiment – så att du alltid kan känna dig trygg med ditt köp.
Här får du möjlighet att klicka hem kvalitetsprodukter till riktiga fyndpriser. Samtliga erbjudanden gäller så långt lagret räcker. Observera att samtliga outlet produkter finns i begränsad upplaga och är därav inte tillgängliga vid alla utlämningsställen.
NEDSATTA PRODUKTER
Släpvagn Niwe 250TB Premium
Finns i lager
24.895 kr Det ursprungliga priset var: 34.540 kr.Det nuvarande priset är: 24.895 kr.( 19.916 kr exkl. moms)
| Inv flakmått | 245 × 131 cm |
|---|---|
| Totalvikt | 750 kg |
| Maxlast | – |
| Lämhöjd | 35 cm |
| Inv bindöglor | Standard |
| Stödhjul | Standard |
| Tippbart flak | Tipp Ja |
| Elkontakt | 7-polig |
| Typ av axel | Utan broms 80km/h |
| Antal hjulaxlar | 2 |

