Stängt påskhelgen »
Professionell kundservice:
34.895 kr
( 27.916 kr exkl. moms)
En högbyggd flexibel släpvagn med avtagbara lämsidor runtom som gör att du kan få denna prisvärda släpvagn som en ren plattform eller arbetsbord.
Professionell kundservice:
Släpvagn Tece P1400BR är en högbyggd flexibel släpvagn med avtagbara lämsidor runtom som gör att du kan få denna prisvärda släpvagn som en ren plattform eller arbetsbord. Egenutvecklade och egentillverkade släpvagnar i högsta kvalitet med extra förstärkningar på lämsidorna. Endast kvalitetsprodukter med tyska komponenter.
Släpet på bilden kan vara extrautrustad.
| Inv flakmått | 250 × 150 cm |
|---|---|
| Totalvikt | 1400 kg |
| Maxlast | 1140 kg |
| Lämhöjd | 35 cm |
| Inv bindöglor | Standard |
| Stödhjul | Standard |
| Tippbart flak | Tipp Nej |
| Elkontakt | 13-polig |
| Typ av axel | Med broms 80km/h |
| Antal hjulaxlar | 2 |
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
