Stängt påskhelgen »
Professionell kundservice:
23.595 kr
( 18.876 kr exkl. moms)
Proffssläp i bromsat utförande från Norges största tillverkare med tipp. Varför så bra pris jämfört med andra ? Inga fördyrande mellanhänder, direkt från fabrik !
Professionell kundservice:
Släp Gaupen kan erbjuda…..
Släpet på bilden kan vara extrautrustad.
| Inv flakmått | 255 × 144 cm |
|---|---|
| Totalvikt | 750 kg |
| Maxlast | 510 kg |
| Lämhöjd | 35 cm |
| Inv bindöglor | Standard |
| Stödhjul | Standard |
| Tippbart flak | Tipp Ja |
| Elkontakt | 13-polig |
| Antal hjulaxlar | 1 |
| Typ av axel | Med broms 80km/h |
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
