Stängt påskhelgen »
Professionell kundservice:
12.495 kr
( 9.996 kr exkl. moms)
Prototyp obromsad North Grade – marknadsledande på väl genomtänkta och kvalitativa släpvagnar för snöskoter. Rekommenderat pris 15 900 kr.
Professionell kundservice:
| Inv flakmått | 260 × 135 cm |
|---|---|
| Totalvikt | 750 kg |
| Maxlast | 570 kg |
| Lämhöjd | 24 cm |
| Inv bindöglor | Standard |
| Stödhjul | Standard |
| Tippbart flak | Tipp Ja |
| Elkontakt | 7-polig |
| Typ av axel | Utan broms 80km/h |
| Antal hjulaxlar | 1 |
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
Finns i lager
